Komplety ze spodniami

Aktywne filtry

Tunika i legginsy Różyczka 80, 104

Cena 75,00 zł Cena podstawowa 95,00 zł

Komplet dla dziewczynki tunika w różyczki i cienkie legginsy.

  • -20,00 zł

Elegancko, ale i wygodnie. Na co dzień, ale i na specjalne wyjścia. W tej kategorii znajdziesz nietuzinkowe komplety dla dziewczynek – z legginsami, spodniami, bluzami, koszulkami i body. Wszystkie uszyte zostały z dbałością o najmniejszy szczegół. Wierzymy, że każde ubranko Lulibu musi być przede wszystkim wygodne, dlatego na metce produktów znajdziesz przewiewną bawełnę. Jednak wiemy, jak ważna jest też część estetyczna. Dlatego wszystkie zestawy posiadają nie tylko szeroką gamę kolorystyczną, ale również ciekawe wzory i formy.
Nasze komplety dla dziewczynek składają się z różnych ubranek. Niektóre stworzone są z dwóch części: legginsów lub spodni oraz koszulki bądź bluzy. Inne mają jeszcze jeden, dodatkowy element – body. Wszystkie modele dostępne na naszej stronie świetnie sprawdzą się zarówno w codziennych sytuacjach, jak i podczas uroczystych spotkań czy
planowanych sesji zdjęciowych. Będą nie tylko dobrze wyglądać i zwracać uwagę, ale również zapewnią komfort każdemu milusińskiemu.