Lekka, tiulowa sukienka dla dziewczynki Andżelika 86
Ostatni rozmiar 86. Lekka tiulowa sukienka Andżelika w...
- Wyprzedaż!
- -30,00 zł
- Obecnie brak na stanie
Zamów online lub zadzwoń do nas: 501 262 751
Sukienka wizytowa Sisi dla dziewczynki zachwyca haftowaną górą, lekkimi tiulowymi rękawkami oraz zwiewną spódnicą z tiulu. Idealna na wesele, chrzciny, urodziny i rodzinne uroczystości.
Niezwykła sukienka, dla niezwykłej dziewczynki! Nasza sukienka z tiulem SISI, to doskonałe połączenie elegancji i delikatności!
Sukienka wizytowa SISI to połączenie subtelnej i pięknej koronki oraz miękkiego tiulu. Góra sukienki uszyta jest z satynowej, różowej podszewki i haftowanego tiulu. Krótkie rękawki zakończone są delikatną gumką. Dół sukienki to warstwa miękkiego, gęsto marszczonego tiulu w kolorze ecru na warstwie lekko połyskującej satyny. W pasie dodana jest satynowa wstążka do wiązania. Z tyłu sukienka ma nieco głębsze wycięcie w "V".
Satyna jest miękka i komfortowa w noszeniu. Zapięcie na suwak z tyłu ułatwia zakładanie i zdejmowanie.
Sukienka okolicznościowa SISI prezentuje się przepięknie, a przy tym jest lekka i bardzo wygodna, co dla dziecka jest bardzo ważne.
Idealna na wesela, urodziny i inne specjalne wydarzenia, ta tiulowa sukienka jest obowiązkowa dla każdej modnisi. Dlaczego więc czekać? Zamów sukienkę tiulową już dziś i pozwól swojej małej dziewczynce zabłysnąć!
Ubranko uszyte w Polsce
|
Tolerancja +/- 1 cm |
86 |
92 |
98 |
104 |
110 |
116 |
122 |
|
Szer. na wysokości pach |
25 |
25 |
26 |
26 |
27 |
29 |
30 |
|
Długość całkowita |
45 |
48 |
52 |
55 |
59 |
62 |
67 |
Wszystkie ubrania mierzymy na płasko, bez rozciągania.
Model Sisi doskonale sprawdzi się jako:
Klasyczne połączenie pudrowego różu i ecru sprawia, że sukienka jest ponadczasowa i łatwa do stylizowania z balerinkami, opaską lub delikatnym wiankiem.
Sukienka została zaprojektowana tak, aby poza efektownym wyglądem zapewniać również komfort noszenia. Miękka podszewka chroni delikatną skórę dziecka, a lekki tiul nie ogranicza swobody ruchów podczas zabawy, spacerów czy tańca.
Dzięki temu mała dama może czuć się komfortowo przez całą uroczystość.
Ostatni rozmiar 86. Lekka tiulowa sukienka Andżelika w...
Ostatni rozmiar 110. Elegancka sukienka Karmen dla dziewczynki...
Ostatnie rozmiary: 98, 122 i 128. Sukienka wizytowa Viviene...
Elegancka sukienka dla dziewczynki w pudrowo-różowe kwiaty....
Najnowsza kolekcja dresów dla chłopców BOBRY. Wybierz dres...
Sukienka VIVIENE- niezwykle urocza i dziewczęca! Haftowane...